Tetor 13, 2021 13:14 Europe/Tirane
  • Normalizohet situata në Kosovë, asnjë viktimë dhe 35 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Asnjë viktimë nuk është regjistruar me Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë kësaj kohe janë regjistruar 35 raste të reja. Sot janë shëruar 79 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 156.412.Në total numri i rasteve aktive është 1.051.Qytetarët në Shkodër paralajmërojnë protestë kundër rritjes së çmimeve./ParsToday