Tetor 13, 2021 18:34 Europe/Tirane
  •  Përplasja me armë mes të rinjve në Tiranë, pamje nga vendi i ngjarjes

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë.

Aleksandër Nikolli dhe Xhulio Vela kanë marrë plagë plumbi në këmbë, ndërkohë që mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 

Ngjarja ndodhi në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”./Syri