May 25, 2023 08:43 Europe/Tirane
  • E rëndë në Tiranë, 40 vjeçari vret veten me armë zjarri në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ëngjesin e sotë e sotëm në Tiranë, ku një 40 vjeçar ka vrarë veten me armë zjarri.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.05.2023, rreth orës 06:15, në rrugën "Don Bosko", dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri pistoletë, në banesën e tij, shtetasi A. Gj., 40 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/syri/